top of page

6. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni

8-29 maja 2021

Przed nami 6. Dni Muzyki Wokalnej w Gdyni organizowane przez Fundację Polihymnia i dofinansowane przez Miasto Gdynia. Jednym z głównych założeń tegorocznej edycji jest dotarcie z bardzo ciekawym i zróżnicowanym repertuarem do mieszkańców dzielnic oddalonych od centrum miasta. Inauguracja wydarzenia będzie miała miejsce w Śródmieściu, pozostałe koncerty odbędą się w Wielkim Kacku, Chyloni i Obłużu.

Po raz pierwszy w historii Dni Muzyki Wokalnej we wszystkie elementy wydarzenia (w tym warsztaty wokalno-dyrygenckie) zaangażowany będzie Zespół Wokalny Simultaneo pod dyrekcją Karola Kisiela. Na każdym z czterech koncertów Simultaneo wykona inny repertuar. Będziemy mieli więc okazję zapoznać się z wokalną muzyką barokową, romantyczną, współczesną oraz z towarzyszeniem organów. Aby zachęcić mieszkańców Gdyni do wysłuchania wszystkich koncertów, organizatorzy przygotowali niespodzianki dla najbardziej aktywnych uczestników wydarzenia, w tym możliwość wylosowania płyty Zespołu Wokalnego Simultaneo.

Na wszystkie elementy wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

Wygraj płytę Zespołu Wokalnego Simultaneo:

w programie koncertu znajdziesz kartkę - zapisz na niej swoje imię i trzy ostatnie cyfry numeru telefonu i podaj ją nam po koncercie. Przyjdź na kolejny koncert i zrób to samo. Każdy, kto będzie obecny na przynajmniej dwóch koncertach weźmie udział w losowaniu jednej z pięciu płyt Simultaneo. Im więcej razy przyjdziesz, tym większe będziesz mieć szanse na wylosowanie płyty. Dla tych, którzy wzięli udział w największej liczbie wydarzeń przygotowaliśmy specjalne dyplomy z autografami artystów!

Daty i miejsca koncertów:

sobota, 23 kwietnia, godz. 19:00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (Śródmieście)

niedziela, 24 kwietnia, godz. 19:15 w kościele pw. św. Mikołaja (Chylonia)

sobota, 7 maja, godz. 18:45 w kościele pw. św. Wawrzyńca (Wielki Kack)

niedziela, 8 maja, godz. 18:45 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli (Obłuże)

bottom of page